logo Osiedle Panorama - Wikana SA 2008

Mieszkania

Budynek 4


Obecnie, w ramach finalnego etapu Osiedla Panorama, realizujemy budynek o pięciu kondygnacjach nadziemnych. Powstanie w nim 35 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Najmniejsze spośród nich będą miały 29,5, a największe-69 mkw. powierzchni. Do każdego z nich będzie przynależeć balkon oraz komórka lokatorska. Na kondygnacji podziemnej powstanie wielostanowiskowy garaż z 20 miejscami postojowymi. Budynek będzie też wyposażony w windy, które zapewnią wygodną komunikację pomiędzy wszystkimi piętrami.

Inwestycje realizuje Skanska S.A.- jeden z liderów polskiej branży budowlanej.

Termin realizacji inwestycji - IV kwartał 2016 roku.

Budynek 3 zad. 2


ul. Widokowa 4a

W ramach czwartego etapu tej inwestycji rozbudowaliśmy dotychczasowy pięciokondygnacyjny  budynek nr 3 ( ul. Widokowa 4). Zrealizowaliśmy tam dodatkowo, 15 trzypokojowych mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach do 60 mkw. Do każdego z nich przyporządkowana jest komórka lokatorska. Powstały też boksy garażowe.

Budynek został oddany do użytkowania w październiku 2014 r.

Ostatnie mieszkania dostępne od ręki.

Budynek 3 zad. 1


ul. Widokowa 4

Jako trzeci, oddany do użytkowania w grudniu 2011 roku został 5-kondygnacyjny budynek zawierający 35 mieszkań.

 W budynku znalazły się mieszkania o metrażach od 34 m2 do 65 m2, tyle samo komórek lokatorskich oraz 10 boksów garażowych usytuowanych w przyziemiu budynku. Każda z dwóch klatek schodowych wyposażona została w cichobieżną windę osobową.

Budynek 2


ul. Panoramiczna 10

W drugim etapie realizacji powstał kameralny 4-kondygnacyjny budynek zawierający 22 mieszkania. Inwestycja ta została oddana do użytkowania w grudniu 2010 roku. 

Oferta obejmowała mieszkania o metrażach od 42 m2 do 83 m2 rozlokowane w dwóch klatkach schodowych. Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska. Również w tym budynku na kondygnacji podziemnej usytuowany został garaż wielostanowiskowy z 14 miejscami postojowymi.

Budynek 1


ul. Widokowa 2

Jako pierwszy w tej inwestycji powstał nowoczesny 5-kondygnacyjny budynek, który został oddany do użytkowania w grudniu 2009 roku.

Lokale mieszkalne o zróżnicowanych metrażach: 4-pokojowe o powierzchniach ok. 80 m2, 3-pokojowe ok. 60 m2, 2-pokojowe o powierzchniach ok. 45 m2 oraz 1-pokojowe o powierzchniach ok. 35 m2 i nowoczesnych rozkładach pomieszczeń cieszyły się dużym zainteresowaniem nabywców. Dzięki możliwości wprowadzania zmian lokatorskich każde z mieszkań zyskało niepowtarzalny indywidualny charakter.

Budynek wyposażono w cztery windy pasażerskie w każdej z klatek schodowych, które obsługiwały również kondygnację garażu podziemnego.

aranżacje   galeria   Kalendarium budowy
Biuro Sprzedaży WIKANA w Rzeszowie:
ul. Św. Rocha 39c lok. 6
35-330 Rzeszów
(Osiedle Zielone Tarasy)
tel. 17 859 04 56
rzeszow@wikana.pl kontakt
© Copyright Wikana 2007 | Created by Centrum Internetowe